Vadim Zeland

Vadim Zeland to jeden z najbardziej czytanych współczesnych pisarzy w dziedzinie ezoteryki i psychologii, autor ponad 20 książek, które zostały przetłumaczone na 20 języków świata i wydawane w milionowych nakładach. Książki Vadima Zelanda o Transerfingu pojawiły się w 2004 roku, stały się klasyką i zawsze cieszą się ogromną popularnością, niezmiennie pozostając na czele listy bestsellerów.

Autor wielokrotnie był wymieniany wśród 100 najbardziej wpływowych duchowo ludzi na świecie – ranking ten jest publikowany w brytyjskim magazynie „Watkins Mind Body Spirit”.

Jednocześnie jego osobowość jest owiana tajemnicą i obrosła legendą, ponieważ Autor nie lubi afiszować się i nie uczestniczy w życiu publicznym. Istnieje pogląd, że Vadim Zeland w ogóle nie istnieje, a pod jego pseudonimem działa grupa naukowców, ponieważ nie jest możliwe, by jedna osoba stworzyła coś tak niesamowitego. Niemniej jednak, jego osobowość jest zupełnie rzeczywista.

 

Co sam Vadim Zeland mówi o sobie?

Mam ponad pięćdziesiąt lat. W przeszłości zajmowałem się badaniami z zakresu fizyki kwantowej, następnie technologią komputerową, a teraz piszę książki. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Co do moich własnych sukcesów, mogę jedynie stwierdzić, że Transerfing działa bez zarzutu. Ale nie zamierzam eksponować mojego życia prywatnego, ponieważ po tym przestanie być prywatne. Szeroka popularność obraca się przeciwko tobie, jeśli ulegasz pokusie i wchodzisz na piedestał, aby wszyscy mogli cię zobaczyć.

Na pytanie zaciekawionych czytelników, kim jestem, zazwyczaj odpowiadam: „Nikim”. Moja biografia nie może i nie powinna być w centrum zainteresowania, ponieważ nie jestem twórcą Transerfingu, a jedynie „przekaźnikiem”. Trzeba naprawdę być nikim – pustym naczyniem, aby nie wnosić swoich osobistych zniekształceń w tę starożytną Wiedzę, która otwiera drzwi do świata, gdzie niemożliwe staje się możliwym. Rzeczywistość przestaje istnieć jako coś zewnętrznego i niezależnego – staje się sterowalna, jeśli przestrzega się pewnych zasad. Tajemnica ukryta jest tylko dlatego, że znajduje się ona na powierzchni – i jest tak niesamowita, że osobowość jej nosiciela przestaje mieć znaczenie. Z pewnością na większą uwagę zasługują Strażnicy, którzy przekazali mi tę Wiedzę, ale oni również wolą pozostawać w cieniu.

Wkrótce ukażą się wydane wcześniej książki Vadima Zelanda w nowym opracowaniu i tłumaczeniu wykonanym we współpracy z Autorem:

Transerfing rzeczywistości. Stopień I: Przestrzeń wariantów
Transerfing rzeczywistości. Stopień II: Szelest porannych gwiazd
Transerfing rzeczywistości. Stopień III: Naprzód w przeszłość!
Transerfing rzeczywistości. Stopień IV: Zarządzanie rzeczywistością
Transerfing rzeczywistości. Stopień V: Jabłka padają w niebo
Transerfing rzeczywistości. Odpowiedzi na pytania. Część 1
Transerfing rzeczywistości. Odpowiedzi na pytania. Część 2
Władca rzeczywistości

W trakcie tłumaczenia są najnowsze książki Vadima Zelanda nigdy wcześniej nie wydane w Polsce:

Wyjście z technokratycznego systemu 
Projektor oddzielnej rzeczywistości
Apokryficzny transerfing
Kuchnia przodków. Pożywienie mocy

Scroll to Top