Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – praktyka „Wewnętrzna siła i pewność siebie”

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Praktyka on-line odbyła się 15 maja, teraz można wykupić dostęp do nagrania praktyki otwarty do 25 maja

Jest to trzecia praktyka z cyklu o pewności siebie – i za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron.

Pewność siebie daje poczucie spokoju, zaufania, bezpieczeństwa i radości. Aby mieć pewność co do jutra, trzeba nauczyć się nie bać przyszłości i nie martwić się o nią. Gdy jesteśmy w harmonii z otaczającym światem, świat pomaga nam osiągnąć postawione cele.

Dzięki tej praktyce każdy Uczestnik będzie mógł poczuć i wzmocnić pewność siebie, zrozumieć źródło wewnętrznej siły, otworzyć się na nowe możliwości, przestać się bać trudności i wątpić w ten czy inny wybór, odnaleźć inspirację, pragnienie i siłę, by iść naprzód. Każdy z nas ma nieograniczone zasoby energii i możliwości. Trzeba tylko osiągnąć pewien stan wewnętrzny, w którym te możliwości się otwierają.

Siergiej Łazariew opracował kilka technik medytacyjnych dotyczących najważniejszych dla każdego człowieka tematów. Za pomocą medytacji uczestnicy praktyki będą mogli zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie, uspokoić umysł, całkowicie skupić się na swoich uczuciach i odczuciach, przepracować najważniejsze sprawy i powrócić z medytacji już w odnowionym stanie.

Praktyka „Wewnętrzna siła i pewność siebie” pomaga nauczyć się wierzyć w siebie, rozwijać swoje talenty, być energicznym, osiągać sukcesy i realizować się w harmonii ze sobą i światem.

Regularność praktyk pomaga Uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele. Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Praktyka jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Udział w praktyce grupowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska.
Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.