Bilet elektroniczny

Seminarium noworoczne „Człowiek przyszłości”

Rok wydania: 2022
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Po zakończeniu transmisji dostęp do nagrania możliwy do dnia 26 stycznia.

Po raz pierwszy udostępniamy polskim Czytelnikom możliwość uczestniczenia w noworocznym seminarium, które w Rosji już od lat stało się tradycją. Seminarium składa się z trzech części – teoretycznej, pracy nad sobą i odpowiedzi na pytania.

Podczas seminarium Siergiej Łazariew robi podsumowanie minionego roku, przedstawia swoją wizję rozwoju wydarzeń na świecie na najbliższe kilka lat, odpowiada na najciekawsze, najważniejsze pytania Czytelników, pomagając znaleźć rozwiązania trudnych problemów, udziela porad, jak uczynić swoje życie bardziej satysfakcjonującym i szczęśliwszym w nowym roku, pomaga pozbyć się negatywnych przekonań.

Zagadnienia, które będą omawiane podczas seminarium:
– Dokąd zmierza świat i jak w nim przetrwać?
– Co nas czeka w najbliższej przyszłości?
– Czy istnieje rząd światowy i reptilianie?
– Pandemia – szczepić się czy nie?
– Dlaczego młodzież coraz bardziej popada w depresję i jak jej pomóc?
– Jakie relacje powinny istnieć między ludźmi a rządem?
– Dlaczego ludzie pragną władzy i jak władza wpływa na człowieka?
– Sytuacja związana z uchodźcami.

Wchodzimy właśnie w przestrzeń energetyczną nowego roku. Teraz jest czas, aby się do niej przygotować i dostroić. Nowy rok postrzegany jest jako początek nowego etapu życia. Ale jest to także czas na podsumowanie, na przemyślenie przebytej drogi. Zastanawiamy się nad tym, co i w jakim stopniu prawidłowo zrobiliśmy w tym roku.

Podczas seminarium wspólnie zrobimy podsumowanie minionego roku, zdystansujemy się od swoich sukcesów i porażek. Będziemy mogli zrelaksować się i wyciszyć, prawidłowo przygotować się do wejścia w energię Nowego Roku z harmonią w ciele i duszy.

Nauczymy się cieszyć każdą małą rzeczą i żyć w chwili obecnej, kontrolować swoje emocje i podejmować świadome decyzje. Zwiększymy swoją koncentrację i skupimy się na najważniejszych zadaniach, aby nie rozpraszać się na błahe rzeczy i nieistotne problemy. Zmniejszymy poziom stresu i unormujemy swój stan emocjonalny.

Seminarium ma na celu wspólne, świadome wejście w nowy rok i odnowienie swoich zasobów energetycznych. Razem zakończymy cykl odchodzącego roku, zostawimy za sobą bagaż emocjonalnych zmartwień i wejdziemy w nadchodzący rok z radością, miłością i wdzięcznością.

Wkrótce cała Ziemia stanie się świątynią i tylko ci, którzy nauczyli się kochać, przetrwają w tej energii. Wejdźmy razem w 2022 rok wypełnieni szczęściem, miłością, harmonią i spokojem o swoją przyszłość.

Seminarium jest odpowiednie dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Udział w Seminarium jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie! Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na seminarium jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska. Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Cena: 150,00

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.