Bilet elektroniczny

Nagranie praktyki „Antidotum na stres, depresję i przygnębienie”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Czas wysyłki: 24h
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Dostęp do nagrania jest bezpłatny dla Uczestników praktyki „Akceptowanie i polepszenie losu” i otwarty do 30 czerwca 2022

Przygnębienie i rozpacz pojawiają się, gdy tracimy cel i nie widzimy swojej przyszłości taką, jaką byśmy chcieli. Gdy nie wierzymy w siebie lub w innych ludzi. Gdy nie widzimy możliwości realizowania swoich pragnień. Gdy nie potrafimy zaakceptować straty. Przygnębienie to głębokie niezadowoleniem z siebie, z losu, z otaczającego świata. Gdy chcemy otrzymać coś od losu, gdy mamy jakieś oczekiwania od przyszłości, ale nasze marzenia i nadzieje rozpadają się, to często przestajemy kochać swoją przyszłość, swój los i siebie. Aby wyjść z tego stanu, trzeba po pierwsze pamiętać, że głównym celem każdego z nas jest wewnętrzne dążenie do Boskości, rozwój i jedność ze Stwórcą. Po drugie należy nauczyć się wewnętrznie prawidłowo postrzegać każdą sytuację i rozumieć, po co jest potrzebna. Każde zadanie ma rozwiązanie, każdy problem i nieprzyjemność może stać się okazją do osiągnięcia nowego poziomu.

Za pomocą tej praktyki będziemy mogli zmienić swoje postrzeganie trudności życiowych, nauczymy się łatwiej puszczać problemy i rozluźniać się wewnętrznie, poczujemy przypływ energii i kierunek, w którym chcemy iść dalej i się rozwijać. Poczujemy radość, dobroduszność i chęć rozwiązania wszelkich zadań, które zsyła nam los. Poczujemy miłość i wiarę w siebie i swoje przeznaczenie.

Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

 

Może spodoba się również…

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.