Komplet

Komplet 3 wykładów „Harmonijna rodzina”

Rok wydania: 2016
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Komplet

Opis

Wykłady są w formie elektronicznej, do obejrzenia na tej stronie po zakupie

Jest to cykl wykładów, w którym Autor odpowiada na pytania Czytelników i omawia ważny dla wszystkich temat rodzinnych relacji. Mówi o tym, jak stworzyć i zachować harmonijną rodzinę, co trzeba, aby panowały w niej miłość i szacunek, jak nauczyć się pomagać sobie nawzajem zmieniać się i stawać szczęśliwszymi. Harmonijna rodzina daje miłość, wsparcie, szczęście i natchnienie, sprzyja naszemu rozwojowi i pomaga przechodzić najtrudniejsze sytuacje.

W drugim wykładzie z serii Siergiej Łazariew opowiada o strukturze rodzinnych relacji i podstawach, bez rozumienia których niemożliwe jest stworzenie trwałej i zdrowej rodziny. W tym wykładzie Autor poświęca szczególną uwagę zagadnieniom teoretycznym, bo przecież każda praktyka musi być poparta teorią.

W trzecim wykładzie Autor kontynuuje rozmowę na temat relacji rodzinnych. Czym jest rodzina, na jakich zasadach powinna zostać zbudowana? Problem polega na tym, że bez systemowego podejścia do tych problemów, bez systemowego światopoglądu, każda rada byłaby bezużyteczna. Konieczne jest poznanie i zrozumienie praw, według których żyje rodzina – dzięki temu można nie tylko zobaczyć problemy, ale także je rozwiązać. W tym wykładzie Autor wyjaśnia, jakie podstawowe zasady powinny być przestrzegane w związku, aby rodzina się nie rozpadała, a rozwijała się i wzmacniała. Cykl tych trzech wykładów pozwoli na rzeczywiste rozwiązanie swoich problemów rodzinnych.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Wykład część 1. Czas trwania: 1:03:25

Wykład część 2. Czas trwania: 1:12:03

Wykład część 3. Czas trwania: 1:06:38

Cena: 90,00

Może spodoba się również…

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.