Kalendarz

Kalendarz na 2023 rok z obrazami Siergieja Łazariewa

Rok wydania: 2023
Format: 30x42 cm
Czas wysyłki: 48h
Ilość stron: 14
Typ publikacji: Kalendarz

Opis

Kalendarz z emanującymi harmonijną energią obrazami Siergieja Łazariewa na rok 2023. Przedsprzedaż. Orientacyjna data wysyłki 14 luty.

Siergiej Łazariew jest także malarzem i tworzy wyjątkowe obrazy odzwierciedlające jego głębokie rozumienie świata i emanujące miłością. Proces malowania Autor wypełnia szczególnym znaczeniem. Każdy obraz odzwierciedla pewien stan i budzi w oglądającym go człowieku uczucia uzdrawiające go i czyniące szczęśliwym. W każdym dziele czuje się duszę Autora, jego energię i uczucia. Tworząc swoje obrazy, Autor na poziomie podświadomym przekazuje swój światopogląd – i jeśli się otwieramy na niego, to harmonizujemy swój stan wewnętrzny i napełniamy się pozytywną energią.

„Dlaczego poczułem pasję do malowania? Odpowiedź jest prosta – to mnie uszczęśliwia. W swoich obrazach mogę urzeczywistnić uczucie miłości.

Dawno temu, kiedy dopiero zaczynałem praktykować bioenergetykę, próbowałem zbadać wizualny wpływ obrazów na człowieka. Rysowałem pewne obrazy i hieroglify miłości, a potem obserwowałem, jak zmieniało się pole człowieka. Co ciekawe, dosłownie w ciągu kilku minut kontaktu wzrokowego u osoby patrzącej następowały niesamowite zmiany. Potem zostawiłem to wszystko.

Później przyszło zrozumienie, że konieczne jest nie tylko poznawanie świata, ale także urzeczywistnianie uczucia miłości w zachowaniu i twórczości. Malarstwo daje mi poczucie szczęścia, możliwość skupienia się na uczuciach i nie tylko odczuwania stanu miłości, ale także przekazywania go innym.

Chciałbym, abyście poczuli, że miłość jest ważniejsza niż świadomość. W filozofii wschodniej mówi się, że umysł jest przyjacielem człowieka, ale gdy wychodzi na pierwsze miejsce, staje się wrogiem. Kiedy więc zwracamy się ku kulturze, kiedy widzimy obrazy, w których miłość jest na pierwszym miejscu, wtedy jest nam łatwiej prawidłowo wszystko uszeregować. Życzę tego każdemu z Was!” Siergiej Łazariew.

Do stworzenia kalendarza wybrano najbardziej kolorowe, ciekawe i żywe obrazy, które oddają nastrój każdego miesiąca i ładują nas energią. Kalendarz powstał z wielką miłością i ciepłem, z nadzieją, że stanie się wyjątkowym prezentem  dla Was i Waszych bliskich.

Czytelnicy posiadające kalendarz piszą, że te obrazy napełniają ich radością, inspirują, emanują ciepłem, miłością, harmonijną energią – i są to takie obrazy, które chce się widzieć w swoim domu.

Kalendarz ma format A3 i  jest wykonany z wysokiej jakości papieru kredowego. Do zawieszenia na ścianie, odwracalny na spirali. Edycja limitowana!

Cena: 90,00

Na stanie (może być zamówiony)

Może spodoba się również…

Satja Juga Wydawnictwo

ul. Głęboka 25, 43-400 Cieszyn
NIP 548-27-47-638, REGON 523762311
Nasze konto w Millenium bank:
kod BIC/SWIFT: BIGBPLPW
IBAN PL 59 1160 2202 0000 0005 4964 2288

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.