Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – “Uwalnianie się od własnych słabości”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Bilety wciąż można kupić i obejrzeć praktykę w nagraniu do 3 listopada, do godziny 24:00. Później nagranie nie będzie dostępne w sprzedaży.

Dzięki tej praktyce będziemy mogli pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie tematu przywiązań i słabości – jak powstają oraz w jaki sposób prowadzą do chorób i nieszczęść. Uświadomimy sobie, dlaczego tak ważne jest zmniejszenie zależności od pragnień, instynktów, nieumiarkowania seksualnego i jak można to zrobić.
Nasze słabości i przywiązania, które przeniknęły głęboko do podświadomości, są jednym z źródeł wielu chorób. Wiadomo, że każda słabość, każde przywiązanie stopniowo niszczy człowieka od środka, marnując coraz więcej energii wewnętrznej, jeśli nie zostanie w porę zatrzymane.
W pewnym momencie uruchamia się mechanizm ochronny służący ratowaniu duszy, który u każdego człowieku przejawia się na swój sposób, ale najczęściej w postaci różnych chorób ciała. Przezwyciężenie choroby należy zaczynać od wewnątrz, ponieważ poprawa wyłącznie na poziomie zewnętrznym później tylko jeszcze bardziej nasili problemy wewnętrzne.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Udział w Praktyce grupowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie! Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska.
Posiadaczy poczty gmail bardzo prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” – ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Dodatkowe informacje

Rok wydania

Format

Czas wysyłki

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

ul. Północna 197, 43-430 Wiślica
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.