Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – „Uwalnianie się od wad, słabości i przywiązań”

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Praktyka on-line odbyła się 17 października, teraz można wykupić dostęp do jej nagrania otwarty do 27 października

Dzięki tej praktyce będziemy mogli pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie tematu przywiązań i słabości (Autor nazywa je też namiętnościami) – jak powstają oraz w jaki sposób prowadzą do chorób i nieszczęść. Uświadomimy sobie, dlaczego tak ważne jest zmniejszenie zależności od pragnień, instynktów, nieumiarkowania seksualnego i jak można to zrobić.

Nasze słabości i przywiązania, które przeniknęły głęboko do podświadomości, są jednym z źródeł wielu chorób. Wiadomo, że każda słabość, każde przywiązanie stopniowo niszczy człowieka od środka, marnując coraz więcej energii wewnętrznej, jeśli nie zostanie w porę zatrzymane. W pewnym momencie uruchamia się mechanizm ochronny służący ratowaniu duszy, który u każdego człowieku przejawia się na swój sposób, ale najczęściej w postaci różnych chorób ciała. Przezwyciężenie choroby należy zaczynać od wewnątrz, ponieważ poprawa wyłącznie na poziomie zewnętrznym później tylko jeszcze bardziej nasili problemy wewnętrzne.

Na głębokim, podświadomym poziomie zależność od przywiązań i słabości powoduje zazdrość, gromadzenie rozdrażnienia i złości. Dzięki otrzymanej wiedzy oraz medytacji prowadzonej przez Autora zaczniemy uwalniać się od tych zależności, co spowoduje, że stopniowo staniemy się spokojniejsi i szczęśliwsi. Wówczas potrafimy realnie zmienić swój charakter i polepszyć swoje życie.

Po praktyce każdy Uczestnik:

– Poczuje potężny, oczyszczający strumień własnej siły
– Uzyska wiedzę na temat głębinowych przyczyn powstania przywiązań, wad i słabości
– Potrafi wykryć prawdziwą przyczynę choroby
– Zrozumie, jak na poziomie duszy uzdrowić swoje dolegliwości
– Dowie się o naturze przywiązań, słabości i będzie wiedział, jak nie wpaść w te pułapki
– Przestanie kierować swoją energię na niszczenie i skieruje na tworzenie i rozwój.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Siergieja Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Efektywność praktyk polega na jednoczeniu się wszystkich uczestników we wspólnej pracy grupowej razem z Siergiejem Łazariewem, który w tym czasie również medytuje i wspiera grupę energetycznie. Wspólna praca grupowa wytwarza potężny strumień energii łączący siły wszystkich uczestników, co pozwala każdemu na głębsze i szybsze przepracowanie ważnego tematu.

Udział w Praktyce grupowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie! Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska. Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.