Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – “Oczyszczenie potomków”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Transmisja on-line odbyła się 22 listopada, dostęp do nagrania praktyki  jest do 1 grudnia

Jest to trzecia praktyka dotycząca oczyszczania potomków. Za każdym razem Siergiej Łazariew nagrywa nowy wstęp do praktyki pozwalający na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Dzięki tej praktyce dowiemy się:

– Które nasze emocje są najbardziej niebezpieczne i wpływają negatywnie na zdrowie naszych dzieci?

– Jak w bardzo prosty sposób można uzdrowić swoje dziecko nawet z najcięższej choroby?

– Dlaczego pojawiają się nieuleczalne choroby, dlaczego lekarze są wobec nich bezsilni i w jaki sposób można samemu się z nich wyleczyć?

– Obecnie na całej Ziemi panuje epidemia koronawirusa. Co najbardziej osłabia odporność i dlatego ta choroba atakuje przede wszystkim płuca?

– Z czym są związane choroby płuc, co jest ich przyczyną na poziomie energetycznym?

– Jakie choroby powoduje pycha i jak się z nich uzdrowić?

– Jak wzmocnić i zharmonizować siebie i swoje dzieci?

Temat oczyszczenia potomków jest bardzo poważny, głęboki i ważny strategicznie dla każdego człowieka. Przy czym nie jest istotne, czy posiadamy dzieci w tym momencie swojego życia. Skupiamy  się przede wszystkim na doprowadzaniu do porządku i harmonizowaniu siebie oraz całego naszego rodu. Nasze uczucia i reakcje na otaczający świat kształtują nasz los i los naszych potomków.

Podczas praktyki będziemy pracować nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi, będziemy uwalniać się od obraz, uczucia niesprawiedliwości i przywiązania do ideałów. Praktyka pomoże nam napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Udział w praktyce grupowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Przed praktyką warto przeczytać książki “Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców” część 1 i 2 oraz obejrzeć wykład na DVD “Wychowanie dzieci”.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska.
Posiadaczy poczty gmail bardzo prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” – ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

UWAGA! Nagranie praktyki nie będzie dostępne w sprzedaży. Po transmisji on-line wszyscy Uczestnicy będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez 10 dni – do 1 grudnia, do godziny 24:00.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Dodatkowe informacje

Rok wydania

Format

Czas wysyłki

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

ul. Północna 197, 43-430 Wiślica
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.