Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – “Napełnienie się miłością”

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis


Transmisja on-line odbyła się 28 lutego, teraz można wykupić dostęp do nagrania praktyki, który jest otwarty do 10 marca

Jest to druga praktyka pod tym tytułem. Każda praktyka będzie miała kilka powtórzeń z nagranymi nowymi wstępami od Siergieja Łazariewa pozwalającymi na coraz głębsze przepracowanie tematu i zobaczenie go z różnych stron. Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.  Aby wziąć udział w tej praktyce, nie jest konieczne branie udziału w żadnej poprzedniej.

Praktyka „Napełnienie się miłością” jest główną, podstawową praktyką pomagającą nam dostroić się do stanu miłości i poczuć radość, lekkość i spokój. Ten stan jest najbardziej naturalnym dla człowieka i właśnie dzięki niemu zmieniamy się my i nasza zewnętrzna rzeczywistość. To, co odczuwamy wewnątrz siebie – projektujemy na zewnątrz.

Miłość jest najwyższą energią i jej intensywność należy wzmacniać. Jeśli miłość nie tylko się zapala, ale też intensywnie świeci w duszy, to śmiertelnie chory człowiek zdrowieje, ponieważ miłość jest lekarstwem dla duszy. Cały wszechświat został stworzony z miłości. Miłość jest energią. Im więcej mamy energii, tym efektywniej możemy zmieniać otaczający nas świat. Miłość jest siłą napędową wszystkiego: naszej młodości, piękna i energii, naszej uczuciowości, pragnień i marzeń, woli i świadomości.

Podczas praktyki będziemy pracować nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi, będziemy uwalniać się od obraz, uczucia niesprawiedliwości i przywiązania do ideałów. Praktyka pomoże nam napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Wspólna praca grupowa tworzy potężny strumień energii łączący siły wszystkich Uczestników, potęgując pozytywne zmiany każdego. Aby wzmocnić wspólny rezultat, Siergiej Łazariew weźmie udział w praktyce wraz ze wszystkimi Uczestnikami. Pozwoli mu to w pełni zanurzyć się w procesie pracy i wspierać wspólny stan grupy. Regularność takich praktyk pomoże Uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele.

Udział w praktyce jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.

Ważne! Potrzebna jest aktualna wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Safari, Edge lub Opera oraz standardowa prędkość Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska.

Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Dodatkowe informacje

Rok wydania

Format

Czas wysyłki

Cena: 120,00

Na stanie

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.