Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – “Miłość do siebie”

Rok wydania: 2020
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Nie możemy stać się prawdziwie szczęśliwi, jeśli nie nauczymy się kochać siebie. Nasze Ja to przede wszystkim dusza, dlatego miłość do siebie oznacza, że w pierwszej kolejności powinniśmy się troszczyć o swoją duszę – o swoją moralność, dobroduszność i polepszenie charakteru.

Miłość do siebie oznacza miłość do swojego Boskiego Ja, ponieważ nasza dusza pochodzi od Boga i żywi się miłością. Stwórca poprzez miłość daje nam energię, która ujawnia nasze zdolności i daje nam zdrowie, pomyślność i spełnienie pragnień. Dlatego miłość do siebie, do swojego prawdziwego Ja jest w istocie miłością do Boga.

Miłość do Boga, umiejętność kochania Boga w sobie, dostrzegania obrazu Boga w każdym człowieku i otaczającym świecie jest w istocie miłością do siebie. W praktyce przejawia się to w tym, że nie powinniśmy źle myśleć o sobie, żałować przeszłości i lękać się przyszłości oraz popadać w przygnębienie. Energia niezadowolenia z siebie i innych powinna przekształcać się w rozwój, zmianę siebie, otaczającego świata i wychowanie innych ludzi.

Praktyka pomoże nam głębiej poczuć, czym jest prawdziwa miłość do siebie, zaakceptować wszystko, co się dzieje i co będzie się działo z miłością i optymizmem. Będziemy pozbywać się pretensji do świata i ludzi, uczyć się odczuwania swojego prawdziwego Ja, które jest zawsze szczęśliwe, ponieważ nasze prawdziwe Ja jest miłością.

Efektywność praktyki polega na jednoczeniu się wszystkich uczestników we wspólnej pracy grupowej razem z Siergiejem Łazariewem, który w tym czasie wspiera grupę energetycznie. Wspólna praca w grupie wytwarza potężny strumień energii łączący siły wszystkich uczestników, co pozwala każdemu na głębsze i szybsze przepracowanie ważnego tematu.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

UWAGA! Nagranie praktyki nie będzie dostępne w sprzedaży. Wszyscy uczestnicy będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji do 6 października, do godziny 24:00.

 

Dodatkowe informacje

Rok wydania

Format

Czas wysyłki

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

ul. Północna 197, 43-430 Wiślica
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe.