Bilet elektroniczny

Bilet elektroniczny – „Antidotum na stres, depresję i przygnębienie”

Rok wydania: 2021
Format: Video on-line
Czas wysyłki: Natychmiast
Typ publikacji: Bilet elektroniczny

Opis

Praktyka on-line odbędzie się 31 października, dostęp do jej nagrania będzie otwarty do 10 listopada

Późną jesienią często dopada nas apatia, przygnębienie i smutek. Właśnie na ten czas przypada też Święto Zmarłych. Dzięki tej praktyce będziemy mogli łatwiej, ze zrozumieniem przejeść przez ten okres i nie popaść w przygnębienie albo wyjść z depresji.

Przygnębienie i rozpacz pojawiają się również, gdy tracimy cel i nie widzimy swojej przyszłości taką, jaką byśmy chcieli. Gdy nie wierzymy w siebie lub w innych ludzi. Gdy nie widzimy możliwości realizowania swoich pragnień. Gdy nie potrafimy zaakceptować straty. Przygnębienie to głębokie niezadowoleniem z siebie, z losu, z otaczającego świata. Gdy chcemy otrzymać coś od losu, gdy mamy jakieś oczekiwania od przyszłości, ale nasze marzenia i nadzieje rozpadają się, to często przestajemy kochać swoją przyszłość, swój los i siebie. Aby wyjść z tego stanu, trzeba po pierwsze pamiętać, że głównym celem każdego z nas jest wewnętrzne dążenie do Boskości, rozwój i jedność ze Stwórcą. Po drugie należy nauczyć się wewnętrznie prawidłowo postrzegać każdą sytuację i rozumieć, po co jest potrzebna. Każde zadanie ma rozwiązanie, każdy problem i nieprzyjemność może stać się okazją do osiągnięcia nowego poziomu.

Za pomocą tej praktyki będziemy mogli zmienić swoje postrzeganie trudności życiowych, nauczymy się łatwiej puszczać problemy i rozluźniać się wewnętrznie, poczujemy przypływ energii i kierunek, w którym chcemy iść dalej i się rozwijać. Poczujemy radość, dobroduszność i chęć rozwiązania wszelkich zadań, które zsyła nam los. Poczujemy miłość i wiarę w siebie i swoje przeznaczenie.

Efektywność praktyk polega na jednoczeniu się wszystkich uczestników we wspólnej pracy grupowej razem z Siergiejem Łazariewem, który w tym czasie wspiera grupę energetycznie. Wspólna praca grupowa wytwarza potężny strumień energii łączący siły wszystkich uczestników, co pozwala każdemu na głębsze i szybsze przepracowanie ważnego tematu.

Praktyka ta jest odpowiednia dla osób, które dopiero zaczynają zapoznawać się z badaniami Pana Łazariewa, jak też dla Czytelników z doświadczeniem.

Udział w Praktyce grupowej jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie! Nie ma żadnych specjalnych wymagań technicznych dotyczących niezbędnych wersji programu lub testowania systemu pod kątem bezproblemowego uczestnictwa w praktyce, z wyjątkiem standardowej prędkości Internetu. Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu: tablet, komputer, telefon.

Otrzymanie faktury za zakup biletu na praktykę jest niemożliwe, ponieważ jesteśmy pośrednikami, organizatorem jest strona rosyjska. Po zakupie biletu prosimy o sprawdzenie folderów Spam i Oferty, ponieważ zdarza się, że maile z biletami trafiają właśnie tam.

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Cena: 120,00

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.