Praktyki grupowe

Każdego dnia do Pana Siergieja Łazariewa przychodzą listy z prośbami o prywatną wizytę lub konsultację. Dlatego Autor postanowił stworzyć nową formę pracy nad sobą w postaci praktyki grupowej, która będzie się odbywała on-line.

Wspólna praca grupowa wytworzy potężną energię strumienia łączącego siły wszystkich uczestników, co pozwoli każdemu osiągnąć jak najlepszy rezultat.  Regularność takich praktyk pomoże uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele.

Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak  i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka  i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Pan Siergiej opracował kilka technik medytacyjnych dotyczących najważniejszych dla każdego człowieka tematów. Za pomocą medytacji uczestnicy praktyki będą mogli zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie, uspokoić umysł, całkowicie skupić się na swoich uczuciach i odczuciach, przepracować najważniejsze sprawy i powrócić z medytacji już w odnowionym stanie.

W celu umożliwienia udziału w praktyce uczestnikom z różnych krajów,  zostanie ona nagrana przez Pana Łazariewa wcześniej i przetłumaczona na różne języki w postaci napisów. Później, aby wzmocnić wspólny rezultat, Pan Siergiej weźmie udział w praktyce wraz ze wszystkimi uczestnikami. Pozwoli mu to w pełni zanurzyć się w procesie pracy i wspierać wspólny stan uczestników.

Bardzo ważne jest to, że efektywność takiej nowej formy pracy nad sobą polega na jednoczeniu ludzi we wspólnej pracy grupowej w odpowiednim czasie razem z Panem Łazariewem. Po transmisji online wszyscy Uczestnicy, którzy zakupili bilet, będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez 10 dni.

Jesteśmy oficjalnym wydawnictwem publikacji Siergieja Łazariewa w Europie

Siergiej Łazariew

PisarzFilozofBadacz

Siergiej Łazariew (Сергeй Николaевич Лaзарев) jest rosyjskim autorem cyklu książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Książki obrazują jego ponad dwudziestoletnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. Swoje badania Siergiej Łazariew rozpoczął w latach 1980-1981 ubiegłego wieku, skupiając się na energetycznych polach człowieka.

Pod koniec lat osiemdziesiątych zaczął profesjonalnie zajmować się bioenergetycznym uzdrawianiem. W tym czasie pole było dla niego drugorzędne w stosunku do ciała. Ciało było przyczyną, a pole skutkiem. Jednak po jakimś czasie autor doszedł do wniosku, że choroba rozwija się przez wiele lat i jest wynikiem współoddziaływania człowieka z pewnymi wydarzeniami w jego życiu. Później Łazariew zauważył, że wiara w Boga, moralne postępowanie i miłość w duszy potrafią stopniowo uzdrowić człowieka nawet z najcięższych chorób.

“Ludzie powinni nauczyć się kochać: Boga, siebie nawzajem, wszechświat, otaczający świat, przeszłość, teraźniejszość i przyszlość. Miłość to trudna sztuka, którą osiąga się ciągłą pracą..."

Wówczas w jego badaniach nauka zaczęła łączyć się z religią. Autor zrozumiał, że jednym z najlepszych lekarstw na świecie jest przestrzeganie przykazań i miłość w duszy, której czystość warunkuje zdrowie i los człowieka. Miłość przede wszystkim do Boga, a dopiero potem do innych ludzi i świata, ponieważ w przeciwnym wypadku

miłość do innej osoby będzie się zmieniała w przywiązanie i zacznie niszczyć jego zdrowie i los. Zatem jednym z najważniejszych lekarstw dla duszy, ducha i ciała jest właściwe, dokładne ustawienie priorytetów i właściwy światopogląd oparty na zrozumieniu praw wszechświata.

Praktyki grupowe

Praktyki online

Siergiej Łazariew stworzył nową formę pracy nad sobą w postaci praktyki grupowej, która będzie się odbywała on-line. W celu umożliwienia udziału w praktyce Uczestnikom z różnych krajów, medytacja zostanie nagrana przez Pana Łazariewa wcześniej i przetłumaczona na różne języki w postaci napisów.

Później, aby wzmocnić wspólny rezultat, Autor weźmie udział w praktyce wraz ze wszystkimi Uczestnikami. Pozwoli mu to w pełni zanurzyć się w procesie pracy i wspierać wspólny stan Uczestników. Nagranie praktyki będzie dostępne na stronie transmisji przez 10 dni.

Kup bilet

Artykuły

Siergiej Łazariew jest rosyjskim praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Książki obrazują jego ponad dwudziestoletnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma artykułami, które przybliżą Państwu tematykę książek autora.

Satja Juga Wydawnictwo

Wiślica ul. Północna 197, 43-430 Skoczów
NIP 548-150-63-58, REGON 072193402
Nasze konto w mBank:
kod BIC/SWIFT BREXPLPWMBK
IBAN PL20 1140 2004 0000 3102 4964 8757

Formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe.