Satja Juga

o wydawnictwie

Satja Juga w kosmologii hinduistycznej oznacza Epokę Prawdy, jest określana jako wiek złoty. Ludzie żyjący w tym czasie cechowali się długim życiem, doskonałą pamięcią, ostrością wszystkich zmysłów, całkowitym brakiem chorób, uczciwością, itp. Prawda jest podstawą zdrowia i długowieczności. W satja judze nikt nie publikował ani nie rozpowszechniał kłamstwa, fałszu, nieprawdy, żadnych mylnych informacji. Nie było biednych ani bogatych, nie było potrzeby wykonywania pracy, ponieważ wszyscy potrzebujący ludzie byli obdarzani przez siłę woli. W czasie satja jugi ludzkość żyła w idealnym pokoju i harmonii z Naturą. To był czas, kiedy szanowano mędrców i mistyków i kiedy każdy miał dostęp do wyższych wymiarów rzeczywistości. Pragniemy, aby ten czas powrócił…

Nasze wydawnictwo ciągle się rozwija. Jego celem i misją jest rozpowszechnianie wiedzy Autorów przekazujących poprzez swoje utwory uniwersalne prawdy i zasady wszechświata, podnoszących wibracje czytelników i przyczyniających się do zmiany świadomości ludzi na planecie, pomagających nam świadomie kształtować swój los. Rozświetla nas i daje niesamowitą radość oraz poczucie spełnienia sam proces tłumaczenia, przygotowania książek do druku, a następnie przekazywania naszym czytelnikom wartościowych, prawdziwych, ważnych treści.

Na początku 2023 roku podjęliśmy dwie ważne decyzje – o zmianie formy prawnej na spółkę oraz o wprowadzeniu nowych autorów. Dzięki temu nasz zespół się powiększył i czujemy, że będzie się powiększał dalej. Przez dziewięć lat wydawnictwo było prowadzone tylko przez dwie osoby, jego założycieli – Krzysztofa i Ludmiłę Walczak. Zajmowaliśmy się tłumaczeniami, wysyłką książek, prowadzeniem mediów społecznościowych i kontaktem z Wami, Czytelnikami. Od dłuższego czasu współpracuje z nami świetna redaktorka Paulina Sopata, to dzięki niej książki mają piękny styl i są pozbawione błędów. Od kilku miesięcy z projektami graficznymi pomaga nam cudowny artysta, pełny miłości i światła Marcin Melon. W kwietniu do zespołu dołączył wyjątkowy, niesamowicie zdolny informatyk Marek Graboń, a od czerwca jest z nami nasz wieloletni czytelnik Korneliusz Kościelniak, który obecnie ogarnia prowadzenie sklepu, Akademii i mediów, odpowiada na maile, opiekuje się kursami, pakuje i wysyła Wasze zamówienia.

Odczuwamy wielką wdzięczność do każdej osoby z naszego zespołu, bo dzięki ich pracy możemy skupić się na tym, co czujemy całym sercem – na tłumaczeniu nowych książek i wprowadzeniu nowych Autorów. Dlatego w kwietniu 2023 roku podpisaliśmy umowę wydawniczą z kolejnym Autorem, którego publikacje zaczynamy tłumaczyć i wydawać. Jest nim Vadim Zeland znany już w Polsce z serii książek o Transerfingu.

Vadim Zeland jest jednym z najbardziej czytanych współczesnych pisarzy w dziedzinie ezoteryki i psychologii, autorem ponad 20 książek, które zostały przetłumaczone na 20 języków świata i rozeszły się w milionowych nakładach. Książki Vadima Zelanda o Transerfingu pojawiły się w 2004 roku, stały się klasyką i ciągle cieszą się ogromną popularnością, niezmiennie pozostając na czele listy bestsellerów.

Więcej o Vadimie Zelandzie można przeczytać tu: https://akademia.satja-juga.pl/vadim-zeland/W tym miejscu pragniemy stworzyć Akademię z cyfrowymi wariantami książek Autorów, z którymi współpracujemy, a także z ich wykładami, praktykami i kursami.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z materiałów naszej Akademii!

Scroll to Top