3-miesięczny kurs on-line „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do szczęścia i zdrowia"

3-miesięczny kurs on-line „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do szczęścia i zdrowia”

Zapisy na kurs rozpoczynamy 6 marca i kończymy 10 marca o godzinie 24:00

Start kursu 11 marca o godzinie 10:00, zakończenie 11 czerwca 2023

Kurs będzie się odbywał na platformie „Akademia Lazarev” https://akademialazarev.pl/

„Przestań krytykować za to, co złe, a zacznij chwalić za to, co dobre. Nie podoba się Tobie ten świat – zrób go lepszym. Nie podoba się Tobie, jak ludzie Cię traktują – uczyń siebie lepszym. Nie podobasz się sobie – uczyń swoją duszę lepszą”.  Siergiej Łazariew

Zapraszamy Was serdecznie na 3-miesięczny, intensywny kurs rozwojowy – skok kwantowy, bilet do Nowej Ziemi. W kursie będą praktyki, medytacje, wykłady prowadzone przez Siergieja Łazariewa, będą zadania do wykonania pracy wewnętrznej, mnóstwo inspiracji i wiedzy. Kurs pomaga opanować i zastosować w praktyce najważniejsze elementy systemu samoregulacji pola.

W swoim kursie Autor wyodrębnił dziesięć najważniejszych etapów, dziesięć kroków, przez które powinien przejść każdy człowiek, jeśli chce zmienić się i odmienić swoje życie na lepsze. Pierwsze etapy kursu są krokami podstawowymi, bez których dalsza praca nad sobą staje się nieefektywna – to wybaczenie oraz uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań. Następnie Autor skupia się na tematach, które uznaje za kluczowe w pracy nad sobą i które, dzięki jego wskazówkom i zadaniom, zostaną przepracowane bardzo głęboko. Poniżej przedstawiamy tematy 10 kroków wraz z datami ich odsłonięcia.

Wszystkie wideo i praktyki będą się kolejno odsłaniać o godzinie 10:00 danego dnia i będą dostępne przez cały czas trwania kursu, czyli do 11 czerwca.

Krok 1. Wybaczenie i pokajanie
11 marca. Wideo wprowadzające i zadania
12 marca. Mini-praktyka „Wybaczenie”

Krok 2. Uwolnienie się od wad, słabości i przywiązań
18 marca. Wideo wprowadzające i zadania
19 marca. Praktyka „Uwolnienie się od własnych słabości”

Krok 3. Pokora. Przezwyciężenie pychy
25 marca. Wideo wprowadzające i zadania
26 marca. Mini-praktyka „Poranna medytacja”

Krok 4. Optymizm. Pokonaj przygnębienie, stres, depresję
1 kwietnia. Wideo wprowadzające i zadania
2 kwietnia. Praktyka „Antidotum na stres, depresje, przygnębienie”

Krok 5. Uwolnienie się od obraz, pretensji, osądzania
8 kwietnia. Wideo wprowadzające i zadania
9 kwietnia. Mini-praktyka „Wieczorna medytacja”

Krok 6. Uzdrowienie relacji z rodzicami i bliskimi ludźmi
15 kwietnia. Wideo wprowadzające i zadania
16 kwietnia. Praktyka „Harmonia w rodzinie”

Krok 7. Etap 1. Oczyszczenie potomków
22 kwietnia. Wideo wprowadzające i zadania
23 kwietnia. Mini-praktyka „Harmonia w rodzinie”

Krok 7. Etap 2. Oczyszczenie potomków
29 kwietnia. Wideo wprowadzające i zadania
30 kwietnia. Praktyka „Oczyszczenie potomków”

Krok 8. Etap 1. Prawidłowe rozwiązywanie konfliktów
6 maja. Wideo wprowadzające i zadania
7 maja. Praktyka „Wewnętrzna siła i pewność siebie”

Krok 8. Etap 2. Prawidłowe rozwiązywanie konfliktów
13 maja. Wideo wprowadzające i zadania
14 maja. Mini-praktyka „Miłość do siebie”

Krok 9. Oczyszczający post
20 maja. Wideo wprowadzające i zadania
21 maja. Praktyka „Uzdrawianie ciała”

Krok 10. Miłość bezwarunkowa
27 maja. Wideo wprowadzające i zadania
28 maja. Mini-praktyka „Spokój i miłość na całym świecie”

4 czerwca. Odpowiedzi na pytania.
11 czerwca. Zakończenie dostępu do kursu.

Pomimo, że materiały kursu będą odsłaniać się po kolej w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:00, dostęp do nich każdy Uczestnik będzie miał przez cały czas trwania kursu i będzie mógł przerabiać je we własnym tempie w dogodnym dla siebie czasie. 

Opiekować się kursem będą Katarzyna Cieślak i Ludmiła Walczak. Siergiej Łazariew nie będzie dołączał do nas podczas kursu, bo już od dłuższego czasu nie udziela się on-line.
Katarzyna Cieślak – z wykształcenia socjolog, z pasji i zamiłowania do rozwoju duchowego i osobistego od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą pracą z energią, świadomością, podświadomością, polem, emocjami, przekonaniami i Karmą. Dyplomowana terapeutka Ustawień Systemowych, łączy klasyczne ustawienia z systemem zaproponowanym przez Siergieja Łazariewa, integrując pracę w przestrzeni rodowej z polem Karmicznym poprzednich wcieleń. Prowadzi sesje taneczne przy muzyce wysokowibracyjnej, wykłady, warsztaty, kręgi kobiet, kręgi Mantr i Świętych Pieśni, maluje mandale Świętej Geometrii. Katarzyna będzie trzymać przestrzeń dla procesów zbiorowych i indywidualnych w grupie, będzie prowadzić lajfy, medytacje, będzie wspierać, prowadzić i opiekować się programem.

Ludmiła Walczak – tłumaczka i wydawca publikacji Siergieja Łazariewa w Europie, organizatorka jego praktyk i seminariów. Książki z serii „Diagnostyka karmy” w języku rosyjskim zaczęła czytać praktycznie od momentu ich ukazania się w 1996 roku. Na początku lat dwutysięcznych przeprowadziła się do Polski, a od 2008 roku zaczęła tłumaczyć te książki i po raz pierwszy spotkała się z Autorem osobiście. Uczestniczyła w wielu stacjonarnych seminariach Siergieja Łazariewa w Rosji, Niemczech i Polsce. Podczas kursu odpowiada za tłumaczenia i kontakt z Autorem.

Chcemy, by pod koniec kursu każdy Uczestnik mógł zadać pytanie Panu Siergiejowi. Pytania zostaną przetłumaczone i wysłane Autorowi, jego odpowiedzi również przetłumaczymy i udostępnimy Uczestnikom bezpłatnie. Ponieważ może to potrwać nawet parę miesięcy, to 4 czerwca planujemy zorganizować spotkanie on-line, na którym na Wasze pytania będą odpowiadać Katarzyna i Ludmiła, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu pracy według systemu Siergieja Łazariewa.

W ramach kursu zostanie stworzona zamknięta grupa na FaceBook, gdzie będziemy się poznawać, wspierać się nawzajem, dzielić się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Właśnie w grupie będą się odbywały dodatkowe lajfy, medytacje, zostanie uruchomiony czat.

W czasie trwania kursu dostrzeżesz i zrozumiesz źródło swoich chorób i problemów na bardzo głębokim poziomie, uwolnisz się od pretensji, obraz, lęków i żalów, przeżyjesz od nowa w sposób prawidłowy chwile niezadowolenia z siebie i swojego losu. Bardzo ważne jest, aby nauczyć się przekształcać negatywne emocje w pozytywne. Przepracowując zgodnie ze wskazówkami Autora sytuacje, które uważałeś za straty, nieszczęścia i niesprawiedliwości, poczujesz, że dzięki nim otrzymałeś możliwość stania się silniejszą, bardziej aktywną, dobroduszną i optymistyczną osobą. Przejdziesz na nowo przez najbardziej bolesne sytuacje z uczuciem miłości i poczuciem obecności Stwórcy we wszystkim.

Bardzo głęboka praca nad sobą według programu 10 Kroków zaowocuje tym, że staniemy się bardziej harmonijni. Osiągnąwszy ten stan poczujesz, że potrafisz rozwiązać każdy problem i naprawić każdą relację. Napełni Cię to optymizmem, wiarą we własne siły i energią, która jest niezbędna, aby zmienić siebie i swój los. Twoje odnowione uczucia zaczną wskazywać drogę, która uczyni Cię prawdziwie szczęśliwym.

Cena kursu 250 zł za miesiąc lub 699 zł za 3 miesiące w całości.
Dla Uczestników Akademii przewidziane są dodatkowe rabaty .

3-miesięczny kurs on-line „Podstawy spełnionego życia. 10 kroków do szczęścia i zdrowia”