Fragment wykładu „Istota systemu”

Transmisja odbyła się 10 października, nagranie będzie dostępne  przez 7 dni.

Jest to fragment pierwszego wykładu z cyklu składającego się z pięciu części, w którym Autor opowiada o podstawowych aspektach swojego systemu, o istocie systemu, o najważniejszych sposobach i metodach przezwyciężenia swoich problemów i chorób. „Upewniłem się, że bez rozumienia sytemu, bez widzenia całościowego obrazu, bez zmiany charakteru moje rekomendacje mało pomagają i wyzdrowienie nie jest możliwe. Trzeba wiedzieć, do czego dążyć, jak zmieniać się, jak przezwyciężać swoje problemy”. Płyty z serii „Istota systemu” skierowane są do wszystkich – zdrowych i chorych, do początkujących i zaawansowanych. Te wykłady pozwolą na rzeczywiste rozwiązanie swoich problemów.

Zapraszamy do udziału w najbliższych praktykach on-line:

„Uwalnianie się od wad, słabości i przywiązań” odbędzie się 17 października – https://satja-juga.pl/publikacja/bilet-elektroniczny-uwalnianie-sie-od-wad-slabosci-i-przywiazan/

„Antidotum na stres, depresję i przygnębienie” odbędzie się 31 października – https://satja-juga.pl/publikacja/bilet-elektroniczny-antidotum-na-stres-depresje-i-przygnebienie-2/ Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na pierwszą praktykę, otrzymasz rabat 20% na tę drugą praktykę.

Pełną wersję wykładu  „Istota systemu” można zamówić tu: https://satja-juga.pl/publikacja/istota-systemu-czesc-1/
Chat
Ładowanie chat'u ...

Drodzy Czytelnicy i Goście strony, Chat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników naszego sklepu. Jeśli nie masz konta załóż je tutaj. Jeśli masz konto zaloguj się. informujemy że wszystkie treści zamieszczane w Chat’cie są archiwizowane i mogą zostać wykorzystane (cytowane) w celach marketingowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie publikowanych treści, prosimy nie zamieszczać komentarzy.

 

 

Bezpłatna transmisja